1. Towar jest pakowany w kopertę bąbelkową lub paczkę i wysyłany listem poleconym priorytetowym przez Pocztę Polską.

2. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie w ciągu 5 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) wysyłamy przesyłkę.

3. Zgodnie z Ustawą z 30.05.2014 O ochronie  praw konsumentów klient ma prawo do rezygnacji z zakupionego w naszym sklepie towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to tylko możliwe, jeżeli produkt pozostaje oryginalnie opakowany, nie był w tym czasie używany i nie uległ zniszczeniu. Klient ma prawo zażądać obniżenia ceny bądź odstąpić od umowy od razu po wykryciu wad,

4. Uszkodzony towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, chyba, że jego nakład został wyczerpany, wtedy sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne dostępne w sklepie produkty do wyboru. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć szczegółowy opis powodu zwrotu towaru.

5. Jeśli do reklamowanej przesyłki dołączony był gratis należy odesłać go razem z reklamowanym towarem.

6. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 3 dni roboczych od ich wpłynięcia.

7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską, a także za uszkodzenia powstałe na skutek działania Poczty.

8. W momencie odbioru przesyłki, gdy widoczne będą ślady uszkodzenia opakowania należy odmówić odbioru. Z otrzymanym awizem należy udać się na pocztę i w obecności pracownika Poczty Polskiej dokonać otwarcia przesyłki i oględzin jej zawartości. W przypadku odkrycia zniszczenia towaru należy spisać protokół reklamacyjny.

9. Jeżeli w ciągu 7 dni od otrzymania informacji o wysyłce, towar nie dotrze do Klienta, prosimy o udanie się na pocztę z dowodem tożsamości i sprawdzenie czy przesyłka nie czeka na odbiór – zdarza się, że listonosz nie pozostawi awiza lub jest ono błędnie wypisane.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt z firmą Metal-Art:
ul. Bonifraterska 15
00-203 Warszawa
tel./fax: 022 635 72 05
kom. +48 692 49 18 36
mail: info@metal-art.com.pl

×
×

Koszyk